Artavision - Jiří Loos, Stará osada 27, 615 00 Brno, tel.: +420 545 240 616, e-mail:

 

 

Authoring DVD

Využijte perspektivní způsob prezentace videopořadů ve formátu DVD video. Zachováte tak výbornou obrazovou i zvukovou kvalitu záznamu, nedojde k opotřebování jako u videokazety a zajistíte si tak snadnou prezentaci, neboť ceny DVD přehrávačů jsou v současné době na více než přijatelné úrovni. Zdigitalizujeme Vám téměř jakýkoli dodaný videoformát. Disk může mít nabídku (menu) či systém nabídek s odkazy na jednotlivé kapitoly videopořadu, případně může být samospustitelný bez menu. Videopořad na DVD lze i zasmyčkovat, což může být výhodné pro prezentační účely (výstavy apod.)- videopořad se po vložení do DVD přehrávače přehrává nepřetržitě. DVD může obsahovat i slidewhow Vašich fotografií a nejrůznější přechodové efekty.

DVD video disk lze přehrát v libovolném stolním DVD přehrávači i v PC DVD ROM mechanikách.

Pro mastering DVD disků používá videostudio Artavision techhologii DVD-R (DVD-RW), která je kompatibilní s většinou současných přehrávačů. V případě potřeby lze použít i techonologii DVD+R či DVD+RW. Pro encoding do MPEG2 používáme profesionální encodéry, jejichž kvalita je na vysoké úrovni. Kvalita výsledného videa je vynikající.

Na jeden DVD disk se vejde cca 1 hodina nejkvalitnějšího videa, případně až po 2 hodiny videa v kvalitě srovnatelné s S-VHS.

Obrazová i zvuková kvalita námi vyrobeného DVD disku zůstává srovnatelná s dodaným "master" záznamem z páskového média.

Jakékoli dotazy ohledně výroby DVD Vám zodpovíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.